جهت دریافت آخرین ویدیوهای سایت بر روی ایمیلتان کلیک کنید

 
مرکز رسانه ای ورزش ایران ، اولین و تنها پرتال ورزشی ایران است که به صورت رسمی از اوائل سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ورزش آغاز کرد.

شاید  " پرتال " برای بسیاری از مخاطبان  که با سایت ها، نشریات، شبکه های ورزشی و سایر منابع اطلاع رسانی آشنا هستند، منبع اطلاعاتی آشنایی نباشد، از همین رو می توان  از پرتال ورزشی ایران اسپورت به عنوان اولین پنجره ارتباطی جامع ( خبری، تصویری و شنیداری) در ایران نام برد.

 مرکز رسانه ای ورزش ایران  که با آدرس :iransport24.com از طریق اینترنت در دسترس کاربران است، شامل بخش های گوناگون خبری، تحلیلی، گزارشی و آموزشی است .

کاربران این رسانه می توانند ضمن مرور مطالب مکتوب از برنامه های رادیویی و تلویزیونی پرتال ورزش نیز استفاده کنند.

همانطور که همه سایت های خبری در صفحه نخست، سرفصل هایی را برای دسترسی آسانتر به مطالب مورد نظر کاربران تعریف کرده اند، در صفحه نخست ایران اسپورت نیز مطالب تحت عناوین مختلفی از جمله :پیشخوان، پنالتی، نگارخانه، بیشتر از خبر، گنجینه، فرنگستان، نیمکت و... طبقه بندی شده  که در مجموع شامل 14 سرفصل است و هریک نیز دارای زیر مجموعه های مربوطه است. به عنوان مثال در بخش فرنگستان که به خبرهای خارجی اختصاص دارد، پنج  زیر مجموعه روزنامه های خارجی، خبرنگار خارجی، ماهواره، خبر و گزارش و گفتگو، در این بخش دیده می شود.

پرتال ورزشی ایران اسپورت 24 همچنین با اختصاص بخش هایی به مطالب طنز، کاریکاتور و مجموعه ای از تازه ترین عکس های مسابقات و حوادث ورزشی فضای صمیمی را برای کاربران ایجاد کرده است.

انتشار اخبار ورزشی در این پرتال خبری  نیز با پیگیری تمام وقت خبرنگاران و دبیران سرویس ها در حداقل زمان ممکن صورت می گیرد و به طور متوسط در هر ساعت بیش از 50 کد خبری  در این شبکه ثبت می شود که شامل تحلیل ، نقد، خبر، ترجمه، مقالات آموزشی و ... است.

تحلیل  ابعاد اجتماعی ورزشی و تاثیر آن بر سایر نهادهای اجتماعی، یکی از اصلی ترین رسالت های پرتال ورزشی ایران اسپورت 24 است .

 چرا که سیاست گذاران این شبکه  افق نگاه خود را از روایت صرف حوادث ورزشی و تحلیل های ساده فراتر برده و با بررسی عملکرد امروز جامعه در پی ارائه  الگوهای کارآمد و موثری  برای توسعه رفتارهای صحیح  اجتماعی، اخلاقی هستند، که این امر با کمک کارشناسان و مشاوران صاحب نظر و در قالب برنامه های آموزشی طراحی شده است.

 بخش رادیویی مرکز رسانه ای ورزش ایران نیز که اخیرا" فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده، قرار است هر روز 5 ساعت برنامه تولیدی و زنده و عمدتا" با رویکرد طنز داشته باشد.

رادیو مرکز رسانه ورزشی ایران نخستین برنامه روزانه خود را با عنوان " حال وقتشه"   به  نقد مسائل ورزشی  و عملکرد مسئولان ورزشی کشور اختصاص داده که مسلما" با ماجراهای دنباله دار جامعه ورزشی کشورمان هیچگاه با کمبود سوژه مواجه نخواهد شد..در رادیو پرتال ورزش همچنین تازه ترین ترانه ها پخش می شود.

کاربران پرتال ورزشی ایران اسپورت 24 در بخش تلویزیونی نیز در حال حاضر می توانند از فیلم های موجود در این سایت دیدن کنند، اما بزودی بخش تلویزیونی نیز با 4 ساعت برنامه روزانه ، تازه ترین و جذاب ترین موضوعات ورزشی را در اختیار علاقمندان برنامه های تلویزیونی قرار می دهد.

ضمن اینکه دانشجویان، محققان و کارشناسان ورزشی نیز می توانند با مراجعه به بخشی های آموزشی سلامتی و تندرستی در بخش مکتوب پرتال ورزش، به منابع جدیدی دسترسی پیدا کنند.

مرکز رسانه ورزشی ایران، مخاطبان خود را تنها در طیف ورزشکاران و ورزش دوستان جستجو نمی کند ، از همین رو با استفاده از تمام امکانات موجود در این رسانه  تا کنون توانسته گروه های مختلف اجتماعی را  جذب کند.