جهت دریافت آخرین ویدیوهای سایت بر روی ایمیلتان کلیک کنید

 قضاوت خوب داوران با روانشناسی خوب
داوران فوتبال بايستي با استفاده از روانشناسي درست ، بازي را در كنترل خود داشته باشند كه در غير اينصورت خود ، تحت كنترل بازیکنان در خواهند آمد
 داوران ورشوه گرفتن از دلالان
سرانجام ثابت شد که داوران فوتبال هم رشوه می گیرند ودر نتایج کسب شده ثاثیر گذار هستند
قضاوت خوب از قضاوت بد از نگاه ناظران
ارزیابی داوران فوتبال توسط ناظران داوری براساس اصولی است که تماشاگران هم با کمی دقت بر حرکات ونحوه قضاوت داور مسابقه می توانند براحتی قضاوت خوب وقضاوت بد را تشخیص دهند.
اسامی داوران مسابقات فوتبال جام حذفی اعلام شد
کمیته داوران اسامی داوران مسابقات مرحله یک شانزدهم جام حذفی را اعلام کرد. بر این اساس موعود بنیادی فر دیدار پرسپولیس با پدیده مشهد را قضاوت خواهد کرد.
آموزش قوانین داوری به ملی پوشان
اعضای تیم ملی تکواندو بعد از پایان تمرینات خود در کلاس داوری شهرام اربابی حضور يافته با قوانین و نحوه قضاوت داوران آشنا شدند.
قانون هجدهم فوتبال؛ حمایت داوران از خود
اما برخلاف قوانین جاری باید قانون شماره 18 را اضافه کرد و آن را دفاع داوران از خود نامید.
 
تقلب کردن بازیکنان فوتبال
فوتبال برای بازیکنان جبران ضعف های خود ویا سوء استفاده از اشتباهات داور درحین بازی از شیوه های مختلف سود می برند simulationیا همان شبیه سازی یکی ابزار های تقلب بازیکنان در زمین مسابقه است
زنان داور ایرانی در آسیا سوت می زنند
رقابتهای زیر 19 سال زنان آسیا باقضاوت بانوان ایرانی در مالزی وفیلیپن انجام میشود
اولين دوره بازي هاي فوتبال ساحلي غرب آسياکه به ميزباني جزيره زيباي قشم ودر کنار سواحل شمالي خليج هميشه فارس فرصتی بود که از دست رفت.
داوران هم جانبدارانه قضاوت می کنند
وقتی که60هزارنفر تماشاگر، با هر تصميمي كه داور مي‌گيرد، فريادشان به آسمان مي‌رود،داور بايد اراده‌اي آهنين و شخصيت استواري داشته باشد كه تحت تأثير قرار نگيرد.