جهت دریافت آخرین ویدیوهای سایت بر روی ایمیلتان کلیک کنید

01:28
شنبه 31 خرداد 1393 | 6255 مشاهده
شنبه 31 خرداد 1393 | 8540 مشاهده
شنبه 31 خرداد 1393 | 6612 مشاهده
شنبه 31 خرداد 1393 | 6451 مشاهده
شنبه 31 خرداد 1393 | 4686 مشاهده
تاريخ : هفدهم مهر 1392 ساعت 07:24   |   کد : 33762   |   مشاهده : 751

هدف قلعه نویی از جذب مهره ای سوخته چیست؟!
پس از جذب علیرضا واحدی نیکبخت چند روزی است که شایعۀ جذب داوود حقی هافبک بدون تیم لیگ برتری مطرح شده است.
این روزها مسائل و حواشی گوناگونی پیرامون آبی پوشان تهرانی مطرح است از بحث درگیری های لفظی میان برخی بازیکنان با سابقۀ این تیم که بگذریم از مسائلی که این یکی دو روز مطرح شده  و نمی شود به راحتی گذشت.

داوود حقی بازیکن باسابقۀ و پر تجربه ای در لیگ برتر ما به حساب می آید. بازیکنی که سابقۀ حضور در راه آهن ، ذوب آهن و چند تیم حرفه ای دیگر را داشته است ولی از این مسئله نباید غافل شد که وی درحال حاضر به دلیل افت فنی و مشکلات بدنی بدون تیم مانده و در لیگ سیزدهم هیچ تیمی وی را جذب نکرده و به اصطلاح بدون تیم مانده است.

ولی چند روزی است که در تمرینات استقلال حضور پیدا میکند و به گفتۀ‌ وی قصد ملحق شدن به استقلال در نیم فصل را دارد.

اگر این انتقال صورت گیرد امیر قلعه  نویی با چالش بزرگی روبرو می شود. مربی که در آغاز فصل علیرضا واحدی نیکبخت را که فاصلۀ زیادی با روزهای اوجش داشت را  به خدمت استقلال در آورد و اکنون می خواهد یکی دیگر از این دست بازیکنان را به تیمش ملحق کند.
براستی هدف و معیار سرمربی استقلال برای این چنین خریدهایی چیست؟

آیا جذب علیرضا نیکبخت واحدی که مدتی از شرایط حرفه ای به دور بود توانست مشکلی از مشکلات انتقال را حل کند؟!

نیکبخت با سر و صدا و حواشی فراوان به جمع آبی پوشان ملحق شد ولی نتوانست کارایی لازم را داشته باشد و اکنون به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده است. چه تضمینی وجود دارد که جذب داوود حقی هم چنین عاقبتی را به دنبال داشته باشد.

واقعاً چرا با این همه بازیکن جوان و با انگیزه ای که در لیگ ما وجود دارد این سرمربی به دنبال جذب بازیکنان مسن  و تقریباً تمام شده است؟!
 
پاسخ این سؤال با شخص امیر قلعه نوعی است ولی مسلماً جذب داوود حقی و نادیده گرفتن بازیکنان جوان و جویای نام این سرمربی را با چالشی بزرگ روبرو خواهد کرد.

    
برچسبها :  علیرضا واحدی نیکبخت , داوود حقی , امیر قلعه نوعی
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نام  
ايميل    
توضيحات  
 
   
   
 

ارزیابی هاشمی‌طبا از عملکرد وزارت ورزش
در مدتی که از آغاز کار وزارت ورزش می گذرد ما شاهد روند کاری کاملا عادی در این وزارت خانه بودیم. اگر قرار باشد تحلیلی هم انجام شود باید برنامه ها و شاخص های مورد توجه وزارت خانه اعلام شود و براساس آن عملکرد وزیر مورد ارزیابی قرار بگیرد.!