جهت دریافت آخرین ویدیوهای سایت بر روی ایمیلتان کلیک کنید

01:28
شنبه 31 خرداد 1393 | 16798 مشاهده
شنبه 31 خرداد 1393 | 19247 مشاهده
شنبه 31 خرداد 1393 | 15508 مشاهده
شنبه 31 خرداد 1393 | 15884 مشاهده
شنبه 31 خرداد 1393 | 12021 مشاهده
تاريخ : بيستم و دوم اسفند 1390 ساعت 13:50   |   کد : 4664   |   مشاهده : 1879

دروازه بانی همسر عابدزاده برای تیم هنرمندان
روز یکشنبه، 21 اسفند در دیداری دوستانه تیم فوتسال هنرمندان با تیم ملی فوتسال ایران با هدفی خیرخواهانه پا به توپ شدند

 این بازی برای حمایت از کودکان بی سرپرست تدارک دیده شده بود که تیم ملی با نتیجه 10 بر 5 بازی را به نفع خود به پایان رساند.

 سرمربیگری تیم فوتسال ملی را شهرزاد مظفر و هدایت تیم هنرمندان را نیلوفر اردلان عضو تیم فوتبال بانوان بر عهده داشت. در این بازی نفیسه لطیفیان، همسر احمدرضا عابد زاده دروازه بان اسبق تیم ملی حضور داشت و دروازه بانی تیم فوتسال  هنرمندان را بر عهده گرفت.

در بین دو نیمه ازحمیده حمیدی دروازه بان تیم ملی  که در این دیدار آخرین بازی تیم ملی خود را انجام داد و با تیم ملی خداحافظی کرد و طاهره کشتیرانی، قضاوت این بازی را بر عهده داشت او هم در این بازی آخرین سوت خود را زد تقدیر شد.

 همچنین در این مسابقه فریده شجاعی نائب رئیس فدراسیون فوتبال در امور بانوان، فاطمه فهیمی رئیس کمیته داوران در بخش بانوان، منصوره افشار نائب رئیس باشگاه هنرمندان و دبیر ورزش شورای شهر حضور داشتند. 

     
در پایان مسابقه هم گلریزانی برای حمایت از کودکان بی سرپرست بر گزار شد. این اولین گلریزانی است که این تیم برای حمایت از کودکان بی سرپرست برگزار می کند،کودکانی که چشم به دستان پرمهر افرادی دوخته اند که برای دیدن این بازی به سالن آمده اند، اما این دیدار دوستانه که با نیت خیرخواهانه صورت گرفت، با استقبال زیادی از سوی مردم روبرو نشد و نتوانست حق نیت این بازی را به خوبی ادا کند.

 این دیدار با یکسری اغماض ها و کوتاهی از سوی مسولان هم روبرو گردید، مسابقه طبق اعلام قبلی در ساعت 2 برگزار نشد و با 45 دقیقه تاخیر شروع شد. از لیست اسامی اعلام شده در تیم هنرمندان تعداد زیادی حضور نداشتند و این اطلاع رسانی نادرست می تواند به وجهه تیم هنرمندان لطمه وارد کند و در آینده مسابقات این تیم را با استقبال روبرو نکند.
 

    
برچسبها :  تیم هنرمندان , کودکان بی سرپرست
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نام  
ايميل    
توضيحات  
 
   
   
 

نقش فوتبال در سلامت اجتماعی بی‌نظیر است
با وجود آن که فوتبال دارای استرس زیادی است اما اگر از بعد اجتماعی به فوتبال نگاه کنیم می بینیم که شور و نشاطی که ایجاد می‌کند می‌تواند تاثیر زیادی بر نشاط مردم ایجاد کند به شکلی که مردم با حضور در استادیوم‌های ورزشی می‌توانند با دیدن بازی فوتبال خود را تخلیه کنند